Sınırsız, taahhütsüz tarifelerimizden bir seçim yapın!

Finet'in avantajlı dünyasına sizde katılın
oyun oynayan genç adam

Fiber Evde İnternet Paketleri ve Kampanyaları

Özgürlüğü sevenlere, avantajlı, taahhütsüz, limitsiz ADSL, VDSL, Fiber ve Wi-Fi ev interneti tarifeleri

Fiber Max 35 Tarifesi

Kampanya şartları ve tarife detayları
108 TL/AY
Vergiler dahil
35 Mbps'e kadar Download
6 Mbps'e Kadar Upload
Taahhütsüz
Limitsiz
Canlı Destek
Farklı operatörlerden geçişlerde ücretsiz aktivasyon
Altyapınızda alabileceğiniz maksimum hız
Bu tarifeden mevcut abonelerimiz, yeni ve farklı bir operatörden geçiş yapmak isteyen tüm müşterilerimiz faydalanabilirler.

Fiber Pro 100 Tarifesi

Kampanya şartları ve tarife detayları
118 TL/AY
Vergiler dahil
100 Mbps'e kadar Download
8 Mbps'e Kadar Upload
Taahhütsüz
Limitsiz
Canlı Destek
Farklı operatörlerden geçişlerde ücretsiz aktivasyon
Altyapınızda alabileceğiniz maksimum hız
Bu tarifeden mevcut abonelerimiz, yeni ve farklı bir operatörden geçiş yapmak isteyen tüm müşterilerimiz faydalanabilirler.

Kampanya Fi Telekomünikasyon ve Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. tarafından sunulmaktadır.

Kampanyadan yeni ve diğer operatörlerden geçiş (churn) yapacak olan müşteriler, altyapı uygunluğuna göre taahhütsüz yararlanabilirler.

Diğer operatörlerden Finet’e geçiş (Churn) yapacak olan müşterilerden herhangi bir ücret alınmayacaktır.

Kampanya kapsamında 120 TL Eve Kadar Kurulum ve aktivasyon ücreti alınmaktadır. Bu ücret tek seferde peşin 120 TL (KDV ve ÖİV dahil ) veya faturanıza ek 60 TL x 2 Taksit ile Toplam 120 TL şeklinde müşteri tercihine göre faturaya yansıtılacaktır.

Aboneliğin 2 ay içerisinde sonlandırılması halinde ve Eve Kadar Kurulum ile aktivasyon ücreti için taksitli ödeme tercih edilmişse KDV ve ÖİV dahil 120 TL tutarındaki kurulum ücreti ve Aktivasyon ücretinden tahakkuk eden tutarın kalan taksitleri ile aylık tarife ücreti müşterinin tahakkuk edecek son faturasına yansıtılır.

Fiber tarifelerde ekiplerimiz kurulum esnasında fiber uyumlu modemi sizlere aboneliğiniz süresince kullanmanız için tutanak ile teslim etmektedir. Fiber (FTTH Eve Kadar Fiber) internet altyapısında tarife fiyatına ek olarak aylık 10TL modem kira bedeli alınmaktadır. Aboneliğin herhangi bir nedenle sonlandırılması durumunda modemin eksiksiz ve çalışır durumda Finet’e iade edilmesi gerekmektedir. İade edilen modem tarafımıza ulaştığında iptal işlemi gerçekleşmektedir. Modemi herhangi bir sebeple iade etmek istemeyen müşterilerimizin bunu iptal dilekçesinde belirtmesi gerekmektedir. Böyle bir durumda güncel Modem ücreti müşterinin son faturasına yansıtılarak iptal işlemi gerçekleştirilecektir.

Aksi belirtilmedikçe tarife fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

Yeni müşterilerimiz için faturalar yalnızca SMS yoluyla iletilecek, ayrıca posta ile iletilmeyecektir. İsteyen aboneler hizmet aktivasyonu gerçekleştikten sonra müşteri hizmetlerini arayarak posta yolu ile fatura alma tercihini seçebilirler.

Sunulan hizmet bireysel kullanım içindir, ticari amaçla kullanılamaz. Finet böyle bir kullanımdan şüphelenmesi halinde, Abonelik Sözleşmesinde de belirtildiği üzere ve aboneyi koruma amacı ile öncelikle aboneyi uyarır. Abonenin kullanımında ticari amaç tespit edilmesi halinde; Finet, hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı iptal hakkını saklı tutar.

Kampanya, hizmet içerikleri ve tarifeleri hakkında detaylı bilgi için 0850 840 45 15 Finet Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Hızlar, aksi belirtilmedikçe indirme hızlarına atıfta bulunur. Hız, kullanılan modemin optimum hız ve kapasitede olduğunu varsayar. Dış faktörler öngörülen hızı etkileyebilir. Ev ortamı, cihaz sınırlamaları, kullanıcı sayısı, günün saati ve WiFi ile kullanım performansı etkileyebilir.

Hızlı Başvuru

Başvurunuz esnasında paylaşacağınız GSM numarası, Ad-Soyadı ve Adres bilgileriniz ürün ve kampanyalarımız hakkında tarafınıza bilgi verilebilmesi ve size doğru şekilde hitap edilebilmesi amaçlarıyla istenmektedir. Bu bilgiler Finet tarafından belirtilen amaçlar haricinde kullanılmayacaktır.

Müşteri Destek Hattı

Bizi Arayın 0850 840 45 15

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Destek sayfamızı ziyaret edin Yardım & Destek