Finet Hakkında

Kalite politikamız ve şirketimiz hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

Finet Türkiye'de faaliyet gösteren bir internet servis sağlayıcıdır. Ev ve iş yerleri için ADSL, VDSL, Fiber ve Wi-Fi hizmeti dahil hızlı ve kaliteli internet hizmetleri sunmaktadır. 2014 yılında kurulan Finet, Türkiye'nin bir çok ilinde aktif hizmet vermekte olup çok yakında Türkiye genelinde hizmet vermek üzere çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Kalite Politikamız

İnternet hizmetini daha kaliteli ve ulaşılabilir hale getirmek için ekonomik bir fiyatla hizmetlerimizi sunarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bu açıdan Finet olarak müşterilerimize farklı özelliklere sahip ve herkesin ihtiyaçlarına yönelik internet tarifelerini kullanımlarına sunuyoruz.

Ruhsat ve Yetkilendirmeler

Altyapı İşletmeciliği Hizmeti – Ulusal

İnternet Servis Sağlayıcılığı – Ulusal

Denetim Mercii: Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Mersis No: 000 000 000 000

Kuruluş: 2014

Hızlı Başvuru

Başvurunuz esnasında paylaşacağınız GSM numarası, Ad-Soyadı ve Adres bilgileriniz ürün ve kampanyalarımız hakkında tarafınıza bilgi verilebilmesi ve size doğru şekilde hitap edilebilmesi amaçlarıyla istenmektedir. Bu bilgiler Finet tarafından belirtilen amaçlar haricinde kullanılmayacaktır.

Müşteri Destek Hattı

Bizi Arayın 0850 840 45 15

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Destek sayfamızı ziyaret edin Yardım & Destek