KEŞFET

Wi-fi İnternetin gücünü keşfedin.
FİNET Ön Ödemeli internet dağıtım modeli sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman kullanır istemediğiniz zaman kullanmazsınız. Aylık sabit ücretler söz konusu değildir. Aboneliğinizi internet sayfamız üzerinden istediğiniz zaman yapabilir, paketlerimizi inceleyebillir ve satın alabilirsiniz.

DAĞITICILAR: Yüksek hızda ve yüksek kalitedeki kablosuz dağıtıcı cihazlar, stratejik noktalara kurulur.

* Kablosuz internet hizmetinden faydalanmak için kablosuz alıcı cihaz gereklidir. Satış Noktalarımızdan çok cazip fiyatlarla temin edebilirsiniz.


Kapsama alanında bulunan kablosuz sinyaller görüntlülendiğinde, finet dağıtıcı istasyonu şifresiz bağlantı olarak görüntülenecektir. Kablosuz dağıtıcılarımızın herhangi birini görmeniz durmunda, abonemiz olabilirsiniz. Ve sizde Wİ-Fİ internetin keyfini süreler kervanına katılabilirsiniz..

Kablosuz bağlatı kurulunca, kullanığınız tarayıcıda ( İnternet Explorer, Firefox, Chrome ..vs) herhangi bir sayfa açmaya çalıştığınızda karşılama ekranı görüntülenecektir. Abonemiz iseniz giriş yaparak interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Değil iseniz abonemiz olmak için, Nasıl Abone Olunur ? kısmını inceleyebilirsiniz
Kablosuz Erişim Fi Telekomünikasyon ve Bilişim Sistemleri Ltd. Şti. İştirakidir.
Gizlilik & Güvenlik  |  Site Haritası

© 2013 finet.com.tr  Fi Telekom Bilişim Sistemleri